L'Oréal Expert Volumetry Shampoo 500 ml

• , zakúpené v Bezvavlasy

• - Veľmi príjemná vôňa, taká letná akoby citrónová tráva
    • - Veľmi dobrá konzistencia
    • - Číry
    • - Vlasy sú ľahunké, vôbec mi ich šampón nezaťažuje a oveľa menej sa mastia (keby ich nemám dlhé po zadok, ani by som sa už nemusela tak často zmývať)
    • - už po troch použitiach mám pocit, že mám bohatšie a kvalitnejšie vlasy
    • - zatiaľ nič

Zatiaľ to vyzerá byť veľmi dobrý šampón s príjemnou vôňou, vrelo odporúčam. Ale keďže ho používam len prvý týždeň, tak to budem môcť potvrdiť až neskôr.

• , zakúpené v Parfems.sk

pre ženy
Objem
500 ml

Beztiažový objemový šampón.

• Vlasy budú čisté s krásnym objemom.
  • Obsahuje kyselinu salicylovú a patentované molekuly Cyclane, ktoré zabezpečujú pružnosť pri korienkoch, hydratáciu dĺžok a prirodzený objem vo vlasoch.
  • Vďaka jedinečnej technológii sú vlasy vyživené bez zaťaženia a je im dodaný nadýchaný tvar a objem od korienkov.
  • Číra textúry.

Vôňa:

Svieža vôňa mäty, limetky a jantáru

Použitie:

Rovnomerne naneste na mokré vlasy a vytvorte penu. Starostlivo opláchnite. V prípade potreby tento postup opakujte.

najlepsi sampon na jemne riedke vlasy

• pohodlné priehľadné balenie s pumpou
    • dostatočne hustý

spokojnosť

• , zakúpené v Notino

• Zväčší objem vlasov, nezaťažuje ich.
    • Mám husté a veľmi ťažké vlasy, ktoré ťažko držia objem. Okrem toho mám problém so suchou pokožkou hlavy, ktorá ma dosť svrbí. Tento šampón mi pomáha nielen zväčšiť objem vlasov, ale aj ukľudňuje pokožku hlavy. Dokonca vlasy sa po ňom menej mastia. Používam ho už niekoľko rokov a môžem ho len odporučiť.

Lepší šampón nepoznám.

• , zakúpené v Vláskom.sk

Siper onbjem

• , zakúpené v Notino

• Vlasy sú po použití voňavé a lesklé.
    • Nie je až taký penivý.

Odporúčam.

• kvalita

produkt poznam z kadernictva,kam chodievam.....da sa kupit aj priamo tam,,,ale u vas je to lacnejsie