Tigi Bed Head Recovery Shampoo 250 ml

Garantovaný nákup z Kosmetika-Zdraví.cz

Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka2,68 €100 % • 1 111 recenziíĎalšie informácie

Druh vlasov

• Slabšie spevnenie

výhoda

• , zakúpené v Notino

• kvalitný výrobok
    • vlasy som mala dosť poškodené, zatiaľ som použila šampón aj kondicionér len dvakrát, no už teraz mám oveľa zdravšie, lesklejšie vlasy

produkt mi odporučila moja kadernička, aj ona to používa. vôbec som si to neolutovala, stačí len veľmi málo, takže výrobok vydrží dlho. Vlasy už po 2 umytí mám oveľa zdravšie, lesklejšie. vrelo odporúčam

Druh vlasov
pre poškodené vlasy
Určenie
pre ženy
Objem
250 ml

Umierajú Vaše vlasy smädom? Doprajte im poriadnu dávku hydratácie a obnovy. Bed Head Recovery šampón pre veľmi suché a poškodené vlasy. Dodáva okamžitú hydratáciu vďaka turbo hydratačným molekulám. Prináša silu a hebkosť ochabnutým vlasom. Napomáha uchovávať farebný odtieň. Zabraňuje krepateniu vlasov a štiepeniu koncov. Poskytuje ochranu pred termálnym a mechanickým poškodením. Až 4x menej lámavé + 12x hladšie vlasy = najlepší možný plán obnovy vlasov. Dajte zbohom vysušeným vlasom. Vôňa Goji Berry a Papája Použitie Naneste na mokré vlasy a jemne speňte, nechajte minútu pôsobiť a opláchnite. Pre lepší efekt opakujte proces znova.

Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka2,68 €100 % • 2 316 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka2,5 €97 % • 26 708 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

• , zakúpené v Parfems.sk

• Slabšie spevnenie