Tigi Bed Head Resurrection Shampoo 250 ml

tekuté

• , zakúpené v Parfems.sk

• V čiernom balení je super tento je slabý
  • , zakúpené v Notino

• Je to šampón pre citlivé vlasy. Ja ich mám citlivé, dosť a k tomu tenké. Pekne vlasy ošetrí. Mám ho už druhý krát.Cena zodpovedá kvalite. Odporučila mi ho kaderníčka. Používam ho vždy, keď vlasy umývam. Vlasy sa pomaly regenerujú, som s ním spokojná.
  • , zakúpené v NaVlas.sk

Vlasy sú po umytí silné a zdravé :)

Druh vlasov
pre oslabené vlasy
Určenie
pre ženy
Objem
250 ml
Konzistencia
tekuté

Regeneračný šampón z kozmetickej rady Bed Head je určený pre veľmi oslabené a farbené vlasy. Perfektne ošetrí poškodené vlasové vlákno, zacelí jeho trhlinky a dokonale ho vyhladí. Dodá vlasom hĺbkovú hydratáciu a potrebnú výživu. Pri pravidelnom používaní rýchlo a dlhodobo navráti unaveným vlasom vitalitu a prirodzený lesk. Šampón má bohaté zloženie, ktoré vlasy jemne čistí, posilňuje a poskytuje im ochranu pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Po jeho použití sú vlasy pružné, hodvábne jemné a nádherne žiarivé.

Doprajte svojim vlasom šampón, ktorý chráni ich farbu, zabraňuje lámaniu vlasového vlákna a navracia vlasom zdravý vzhľad!

• Účinky: Hĺbkovo hydratuje a regeneruje vlasy, chráni ich farbu, navracia im vitalitu a zdravý vzhľad.
  • Typ vlasov: Pre veľmi oslabené a farbené vlasy.
  • Použitie: Nanášajte na mokré vlasy a jemne napeňte. Po umytí vlasy dôkladne opláchnite. Šampón je možné použiť aj na každodenné umývanie vlasov.
  • Veľkosť balenia: 250 ml

• , zakúpené v Parfems.sk

• V čiernom balení je super tento je slabý
  • , zakúpené v Notino

• , zakúpené v NaVlas.sk

Vlasy sú po umytí silné a zdravé :)

• Mam po nom krasne leskle vlasy,jemne a nie splasnute.
    • Vonia po jahodach,staci male mnozstvo a super peni.

Tato znacka je super inu uz nebudem pouzivat.
    Nemam po nom ziadne problemy s vlasmi ani pokozkou.
    Staci male mnozstvo a suepr peni.
    Odporucam .