Beaver Keratin Hair Thickening Shampoo 200 ml

Druh vlasov
pre vypadávajúce vlasy
Objem
200 ml

Charakteristika: BEAVER PROFESSIONAL Šampón pre hustejšie vlasy s keratínom slúži na šetrné umývanie vlasov. Vlasy a pokožku hlavy zanecháva svieže. Vyvinutý pre ľudí s jemnými a tenkými vlasmi, ktorí túžia po silnejších a hrubších vlasoch.Šampón neobsahuje žiadne škodlivé látky, akými sú rôzne druhy silikónov, sulfátov, parabénov a fosfátov.Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom. Spôsob použitia: Aplikujte šampón rovnomerne na mokré vlasy. Nechajte pôsobiť 1-2 minúty. Opláchnite. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča používať šampón pravidelne.Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

• Pekná vôňa
    • Dobre padne do ruky
    • zatiaľ som nič nenašla

Už dlhšie som hľadala spôsoby ako si zahustiť vlasy. Vyskúšala som rôzne prípravky, tabletky a predlžovanie. Predlžovanie bolo super, ale nebolo to také prirodzené ako keď som mala iba svoje vlasy. Nakoniec som objavila Beaver Professional šampón. Vyskúšala som a po 5 týždňoch som začala vidieť prvé výsledky. Začali mi rásť nové vlasy a vlasy boli viditeľne zdravšie. Šampón príjemné vonia a balenie dobre padne do ruky. Tak isto nie je príliš veľké, takže nezaberie veľa miesta a vyzerá dobre.
    Veľmi som spokojná s týmto šampónom a určite by som odporučila ľuďom, ktorí majú rovnaký problém s vlasmi ako ja.

• , zakúpené v Dr.Max lekáreň

• zatiaľ som ho vyskúšala len 2 x