Bioderma Nodé P Anti-dandruff Soothing Shampoo šampón proti lupinám pre citlivú a podráždenú pokožku 400 ml

Nodé P Anti-Dandruff Regulating Shampoo ( všetky typy vlasov ) - Šampón proti lupinám - Šampón je skvelým pomocníkom v boji proti lupinám a účinkuje už po prvom použití - vlasy...
Doporučená ponuka BRASTY.SK

Bez parabénov

• funguje

• nemôžem posúdiť produkt, keďže mi bol zaslaný iný produkt
  • , zakúpené v BRASTY.SK

• Bol mi zaslaný iný produkt. Nie požadovaný šampón proti lupinám pre citlivú a podráždenú pokožku ale šampón proti lupinám Nodé P normalisant.

Značka
tekuté
BIO
Na rast vlasov
Bez parabénov

• Šampón je skvelým pomocníkom v boji proti lupinám a účinkuje už po prvom použití
  • vlasy sa stávajú lesklými a pružnými
  • vďaka obsahu unikátnych zložiek upokojuje pokožku hlavy a zároveň zabraňuje nepríjemnému svrbeniu
  • hydratuje
  • predchádza tvorbe suchých lupín
  • čistí a dodáva prirodzenú sviežosť
  • upokojuje pokožku hlavy a zamedzuje svrbeniu

Použitie:

Vmasírujte šampón do vlhkých vlasov a nechajte ho minútu pôsobiť. Potom dôkladne opláchnite prúdom tečúcej vody. Prvý mesiac používania aplikujte šampón trikrát týždenne. Potom ho aplikujte raz až dvakrát týždenne.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• funguje

• nemôžem posúdiť produkt, keďže mi bol zaslaný iný produkt

• , zakúpené v BRASTY.SK

• Keďže mám problémy s vlasmi tak musím používať iba šampóny z lekárne. S týmto som veľmi spokojná. Kvalita+cena=super
  • , zakúpené v Notino

používam tento produkt už dlhsie.

• , zakúpené v Notino

• Na problém s lupinami a svrbiacou pokožkou naozaj výborný
    • Nám pomohol aj s problematickou pokožkou za uškami - dcérke
    • preto si ho opakovane objednávam
  • , zakúpené v Notino

Mám ho na skúšku prvýkrát, bol pre partnera a zatiaľ je s ním spokojný.

• Účinný
    • Príjemná vôňa
    • Ľahká aplikácia
    • Veľkosť balenia
    • Pre niekoho cena

Účinný proti problémom so suchou vlasovou pokožkou, aj keď občas ho musím nahradiť 'silnejším' šampónom od Vichy, no po prvom polroku používania som spokojná a ľuďom s podobným problémom odporúčam šampón aspoň vyskúšať. RADA pre ľudí s veľmi suchou vlasovou pokožkou: používajte iba malé množstvo šampónu a hneď po spenení ho zmyjte, zabránite tak vysúšaniu pokožky (moja osobná skúsenosť).

• , zakúpené v Notino

• lupiny miznú, dobré balenie, cena tiež, overený produkt
  • , zakúpené v Jedenklik.sk

• Dobré sa nanáša,pokožka hlavy nesvrbí a za krátky čas, (použila som ho ešte len tretí krát)menej lupín.
    • Šampón veľmi pekne vonia.