Ducray Kelual Shampoo 100 ml

TOP 2 v kategórii Šampóny

Ducray Kelual Shampoo 100 ml

Produkt roku 2023 - Top v kategórii
Ošetrujúci vlasový šampón, ktorý vám pomôže v boji proti vážnym typom recidivujúcich lupín a veľkému podráždeniu vlasovej pokožky, ktoré sprevádza úporné svrbenie...
Doprava 2 €,Na sklade

Na sklade • 1 variant3,49 €90 % • 1 132 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,83 €96 % • 1 023 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,69 €1 088 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2 €97 % • 1 587 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,19 €99 % • 1 854 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,29 €98 % • 37 841 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €99 % • 3 333 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1 €100 % • 987 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €1 203 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček0,5 €98 % • 11 225 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €2 neoverené recenzieĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €100 % • 485 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €98 % • 61 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,41 €99 % • 2 290 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €94 % • 3 969 recenziíĎalšie informácie

Trápi vás úporné svrbenie vlasovej pokožky a neustála tvorba lupín? Pokožka je podráždená a začervenaná? Alebo máte diagnostikovanú seboroickú dermatitídu? Tento ošetrujúci šampón vám môže pomôcť v boji o zdravú vlasovú pokožku. Má rýchly nástup a dlhodobý účinok. Odstraňuje svrbenie aj priľnavé lupiny, pokožku upokojuje. Kombinácia aktívnych látok má antimykotický účinok. Zabraňuje množeniu kvasiniek a obnovuje prirodzenú rovnováhu pokožky. Šampón má príjemnú krémovitú textúru s jemnou vôňou a je možné ho použiť aj na farbené vlasy. Je vhodný pre tínedžerov aj dospelých. Spočiatku je dôležité ho používať 3× týždenne po dobu 2 týždňov a potom 1× týždenne.

Upokojujúca starostlivosť

Ošetrujúci šampón pomáha v boji proti neustálemu svrbeniu a podráždeniu vlasovej pokožky, dlhodobo odstraňuje lupiny a zároveň reguluje príčinu ich nadmernej tvorby. Poradí si aj so závažnými stavmi tohto ochorenia a dlhodobo bráni recidíve. Pomáha tiež pri starostlivosti o pokožku postihnutú seboroickou dermatitídou.

Značka
Konzistencia
krémovité

• , zakúpené v Alza.sk

• Funguje

Na odporúčanie lekára, pomáha mi to na diagnózu...

• , zakúpené v Dr.Max lekáreň

Výborný produkt, v kombinácii s gélom proti seborea účinkujú naozaj tak, že sme seboreu dostali výrazne pod kontrolu, svrbenie zmizlo, lupiny tiež a chrasty sa už oveľa zlepšili

• , zakúpené v Pilulka.sk

• Pomáha mi proti lupinám a začervenanej pokožke hlavy.

Značka

Ocenenie

Produkt roku 2023 - Top v kategórii
Produkt roku 2021 - Top v kategórii

Účinné látky

Patentovaná kombinácia aktívnych látok pôsobí synergicky tak, aby obnovovala komfort na vlasovej pokožke. Kyselina B-glycyrrhetinová upokojuje, Ciclopirox olamín s Pirocton olamínom majú vysoký antimykotický účinok. Príjemná textúra krémovej peny, ktorá sa ľahko používa, má príjemnú vôňu.

Účinné látky

Preukázateľné výsledky

Výsledky klinickej štúdie na 62 osobách ukazujú už po 15 dňoch používania až o 80 % nižšie svrbenie, 89% zníženie závažnosti lupín a o 74 % zlepšenie kvality života.

Preukázateľné výsledky

Návod na použitie

Naneste malé množstvo prípravku do dlane, napeňte, vmasírujte do vlasov a potom opláchnite. Opakujte a nechajte tentoraz šampón pôsobiť po dobu 3 minút. Potom dôkladne opláchnite vlasy aj pokožku. Túto starostlivosť je potrebné opakovať 3× týždenne po dobu 2 týždňov a potom, počas udržiavacej fázy, používať 1× týždenne.

Návod na použitie

Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 42 388 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €96 % • 10 196 recenziíĎalšie informácie

Kelual DS šampón je vhodný na závažné a recidivujúce formy lupín so začervenalou a svrbiacou vlasovou pokožkou.

Jeho komplexné zloženie pôsobí proti všetkým faktorom, ktoré sa podieľajú na vzniku závažných foriem lupín:

• Kyselina beta β-glycyrretínová poskytuje okamžitú a dlhotrvajúcu úľavu od svrbenia a začervenania.
  • Cyklopiroxolamín a pyritión zinku účinne pôsobia proti kvasinkám malassezia, ktoré sa podieľajú na vzniku lupín, zabránením ich množenie.
  • Keluamid odstraňuje lupiny a čistí vlasovú pokožku.

Výsledky:

• Upokojenie svrbenie od prvého použitia.
  • Odstránenie začervenania a lupín s dlhodobým účinkom.
  • Vaša vlasová pokožka je rýchlo upokojená a bez lupín.

Aplikácia:

1. intenzívna ošetrujúca fáza:

• Naneste na vlhké vlasy a masážou vytvorte penu na vlasovej pokožke.
  • Následne opláchnite.
  • Opakujte aplikáciu, nechajte pôsobiť 3 minúty, potom dôkladne opláchnite.
  • Šampón používajte 3x týždenne po dobu 2 týždňov.

2. udržiavacia fáza:

• Používajte 1x týždenne v kombinácii so šampónom Elution (ošetrujúcim šampónom pre ochranu citlivej vlasovej pokožky).
  • Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnite vodou.

• , zakúpené v Alza.sk

• Funguje

Na odporúčanie lekára, pomáha mi to na diagnózu...

• , zakúpené v Pilulka.sk

• Pomáha mi proti lupinám a začervenanej pokožke hlavy.
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 42 388 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v Lékáreň Bella

• Vyborna ucinnost proti psoriaze

V minulosti bol biely a fungoval trochu ucinnejsie, ale chvalaBohu ze este existuje a stale celkom dobre ucinkuje, Stacia 3-4 umytia a psoriaza na niekolko tyzdnov zmizne

• , zakúpené v Pilulka.sk

Mám veľmi reaktívnu pokožku a rýchlo mi mastnejú vlasy. Tento šampón ma zbavil týchto problémov a svrbivosť ustúpila. Šampón môžem vrelo odporúčať. Mrzí ma len jeho vysoká cena.

• , zakúpené v Dr.Max lekáreň

Dve úmrtia hlavy a lupiny aj svrbenie mizne

• , zakúpené v Lekáreň v KOCKE

• Skvelo zabral. Uz po tyzdni pouzivania ma hlava uplne prestala svrbiet a aj koza sa zahojila. Lupuny zmizli.
  • , zakúpené v Mujlekarnik.cz

Ako jediný pomáha proti seborei

• , zakúpené v Vaša Lekáreň

Šampón Ducray rieši problémy s vlasovou pokožkou. Používam ho už dlhšiu doba a má na pokožku naozaj priaznivé účinky. Odporúčam.

• Zbavil ma lupín a začervenania
    • Veľmi dobrá náhrada za Selsum Blue
    • Pekne vonia
    • Dobre pení
    • Nesvrbí pokožka
    • Nenašiel som, ešte sa mi nedostal do očí :-D
    • Trocha drahší, ale stojí za to. Pocit bez lupín a svrbenia vám to vráti

Nezvyknem písať recenzie, ale snáď niekomu pomôže moja pri hľadaní dobrého šampónu.
    Dlho som hľadal náhradu za Selsum Blue, ktorý sa už nedá dostať - iba nejaká USA verzia. Skúšal som aj iné šampóny, ale neboli tak dobré ako tento. (Lupiny z väčšej časti zmizli, ale pocit svrbenia sa vracal a začervenanie pokožky mizlo veľmi pomaly.) S týmto šampónom, po 3 umytiach začervenanie a lupiny zmizli, teraz už len udržiavam stav bez lupín umytím raz za týždeň, pokožka hlavy je bez svrbenia. Vlasy mám na krátko ostrihané + slniečko vonku. Uvidím, ako to bude počas zimných mesiacov, zatiaľ som veľmi spokojný. Balenie je malé, ale šampónu som minul minimum, myslím, že vydrží kľudne aj 3/4 roka.