Natura Siberica šampón pro citlivou pokožku hlavy proti lupům Anti Dandruff Shampoo 400 ml

Garantovaný nákup z Grizly

Na rast vlasov
Fialové
Prírodné

• , zakúpené v Grizly

• Je to jediný šampón čo mi pomáha.

• Som veľmi spokojná
    • Synovi sa konečne podarilo zbaviť sa lupin
    • Rastlinné zloženie

Za seba nemôžem produkt odporučiť
    Neznamená to ale, že niekomu inému bude vyhovovať. Ja mám extrémne citlivú pokožku hlavy a teda šampón mi nesadol.

Druh vlasov
Bez parabénov
Na rast vlasov
Fialové
Prírodné

Obsahuje extrakt z pľúc, ktorý je účinným prírodným antiseptikom s antibakteriálnymi a protizápalovými vlastnosťami. V kombinácii s arktickým extraktom mugwortu funguje skvele s hubami, ktoré sú príčinou lupín. Mäkké umývanie vzorec na báze rastlinných saponínov jemne čistí vlasy, nie je v rozpore s prirodzenú ochranu, prevenciu výskytu sucha a odlupovanie kože. Vlasy po umytí sú mäkké a hodvábne a lupiny zmiznú. Šampón je vhodný pre citlivú pokožku hlavy.

Účinné látky:

Sviečkový šalát (Cetraria Nivalis Extract) - čistiaci, silne antibakteriálny a protizápalový.

Arktická mykóza (Artemisia Arctica) - protizápalová, stimuluje syntézu kolagénu, reguluje reguláciu tuku v koži.

Žihľava (Urtica Dioica)? má dezinfekčný, protizápalový a vyživujúci účinok.

Marshmallow (Althaea officinalis) - bohatý na hydratačné látky zákonov ochranne, zjemňuje, pomáha udržiavať správnu hydratáciu.

Gipsówka (Gypsophila Paniculata) - tóny a vyživuje vlasy koreň lopúcha (Arctium Lappa koreňovej) - zabraňuje vypadávaniu vlasov, lupiny, má antiseptické, čistiace, sebostatyczne, upokojujúce. Má tonizujúci účinok na pokožku hlavy.

Mydlice (Saponaria officinalis) - obsahuje prírodné saponíny, peniace činidlá, ktorá jemne a šetrne čistí pokožku a vlasy. Má upokojujúci a protizápalový účinok.

• Návod na použitie: Naneste šampón na mokré vlasy, masírujte až do peny, potom umyte teplou vodou.
  • Zloženie INCI: Aqua, Lauryl glukozid, sodný kokoylisethionátu, kokamidopropylbetain, Pineamidopropyl BetainePS, Hippophae Rhamnoidesamidopropyl BetaineHR, guarová hydroxypropyl trimonium chlorid Cetraria nivalis extrakt, Artemisia vulgaris, Pinus pumila ihla ExtractWH, Picea obovata ihla ExtractWH, Juniperus Sibirica ihla ExtractWH, Urtica dioica výťažok z listov *, glycerín, Anthemis Nobilis kvet extrakt *, Althaea officinalis extrakt z koreňa *, Hypericum perforatum kvet extrakt *, Saponaria officinalis extrakt z koreňa *, Gypsophila paniculata extrakt z koreňa, Arctium Lappa extrakt z koreňa *, Piroctone olamin, kyselina citrónová, sodík chlorid, benzylalkohol, dehydrooctovou kyselinu, benzoan sodný, sorbát draselný, CI 75810, Caramel, Parfum, benzylsalicylát **.

(*)? organických zložiek (**)? prírodné éterické oleje (WH)? organické extrakty z voľne žijúcich sibírskych rastlín (PS)? základ s cédrovým olejom (HR)? základňu z oleja rakytníka rakúskeho v Baltskom mori

Objem 400 ml

Stav produktu? kozmetický

Dátum exspirácie uvedený na obale.

Krajina pôvodu: Ruská federácia

• , zakúpené v Grizly

• Je to jediný šampón čo mi pomáha.

• Som veľmi spokojná
    • Synovi sa konečne podarilo zbaviť sa lupin
    • Rastlinné zloženie

Za seba nemôžem produkt odporučiť

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Zelený obchodík

• Jemnosť, prírodné zloženie

Šampón je skutočne veľmi jemny a šetrný k vlasom. Jeho účinnosť proti lupinám je vidieť po niekoľkých použitiach.

• , zakúpené v bioruza

• Funguje
  • , zakúpené v naturasiberica.sk

• jeho účinok proti lupinám sa potvrdil
  • , zakúpené v naturasiberica.sk

• Na citlivú pokožku hlavy
    • Bez sulfátov
    • Certifikovaná prírodná kozmetika
    • Veľké balenie (400 ml)

Aj keď som uviedla cenu ako nevýhodu, za túto cenu, je to to najlepšie, čo som vyskúšala a konečne nemám začervenanú pokožku hlavy a aj ekzém na rukách sa mi zlepšil odkedy si umývam vlasy týmto šampónom.

• , zakúpené v Nutrimas

• výhodná cena väčšieho balenia
    • nevtieravá vôňa
    • výborná konzistencia pri nanášaní

Produkt som zvolila lebo chcem vyskúšať či spĺňa to čo garantuje výrobca.
    Zatiaľ som spokojná.

• , zakúpené v naureus.sk

Aj keď slabšie pení umýva výborne a stačí jeden krát. Je jemný k pokožke a vlasy majú dobrý tvar, držia účes, niesu presušené prílišným odmastnením. Mám dlhé vlasy a stačí mi s ním umyť 2x do mesiaca. Dlhodobo som s ním spokojná.