Najnovšie recenzie zo sekcie Šampóny

Milva Chinín Big šampón 500 ml

Milva Chinín Big šampón 500 ml

Overený zákazník Milva cosmetics s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 30. januára 2024

Zakúpený v Milva cosmetics s.r.o.

Pouzivam to uz viac rokov, nevymenila by om za nic

Cantu Flaxseed Sulfate Free Shampoo 400 ml

Cantu Flaxseed Sulfate Free Shampoo 400 ml

Overený zákazník Kučeravé Ali

Pridané: 30. januára 2024

Zakúpený v Kučeravé

• Super šampón perfektná vôňa

Naprosto luxusní hedvábný šampon,účinky hned po prvním použití,nádherný obal a příjemná vůně bylinek…
Určitě koupím znovu…

• Vona
  • Zlozenie
  • Kremovost
  • Nic

Šampón pantene molecular bond repair, je zložením vhodny pre zeny s citlivou pokozkou hlavy. Vobec ma hlava nevrbela po pouziti samponu. Vlasy po pouziti šampónu boli pekne,
leskle. Ma prijemnu vonu, ako vsetky sampony znacky Pantene. Sampon by som odporučila každej zene?. Obal a dizajn šampónu prekvapil, je naozaj pekny, taky akurát do ruky?

Elizavecca CER 100 Collagen Coating Hair Muscle Shampoo 500 ml

Elizavecca CER 100 Collagen Coating Hair Muscle Shampoo 500 ml

Overený zákazník Ksisters Zuzana

Pridané: 29. januára 2024

Zakúpený v Ksisters

Vlasy sú príjemné na dotyk po použití šampónu.

• Vona
  • Penivost
  • Dizajn obalu
  • Vkasy po pouziti

Sampon som vyskusala po prvykrat a kedze mam rada vyrobky tejto znacky, ocakavala som skvele vysledky. A toe naozaj aj splnil. Vlasy boli uz bezprostredne po umyti prijemne na dotyk a zcelene. Velmi sa mi paci aj vona samponu, velmi mi pripomenula uplne povodnu vonu. Sampon je dostatocne penivy, takze ho nezreba pouzit vela a vydrzi tym padom na vela pouziti. Dizajn balenia je oku lahodiaci a otvaranie super jednou rukou

• Malé množstvo šampónu stačí na dlhé vlasy
  • Zdravšie a príjemnejšie na dotyk

S týmto šampónom od Pantene som veľmi spokojná, vlasy sa po ňom veľmi ľahko rozčesávajú, sú jemné a príjemné na dotyk a to stačí úplne malé množstvo šampónu.

Je to kvalitný produkt, ktorý si poradil s mojimi dlhými poškodenými vlasmi na 1-tku s hviezdičkou . ❤️❤️ Už po prvom umytí som bola milo prekvapená ako moje vlasy "ožili".

Kallos Keratin Shampoo regeneračný na vlasy s keratínom 1000 ml

Kallos Keratin Shampoo regeneračný na vlasy s keratínom 1000 ml

Overený zákazník ELNINO.SK Overený zákazník

Pridané: 29. januára 2024

Zakúpený v ELNINO.SK

spokojnosť za dobrú cenu výborný šampon.

Ja som s ním spokojná preto som ho hľadala. Odporúčam

• Príjemná vôňa
  • Stačí malé množstvo a vytvorí sa bohatá pena
  • Bohatá pena
  • Pekný dizajn

Šampón má pekný dizajn a pekne, upokojujúco vonia. Ma praktický dávkovač. Už malé množstvo šampónu vytvorilo bohatú penu. Šampón je ľahko zmyvateľný.
Po použití šampónu vlasy ostali jemne a lesklé. Vlasy neboli skrepovatelé. Farba vlasov sa oživila. Vlasy sa po umytí ľahko rozčesali.

Hristina prírodný šampón na podporu rastu vlasov 400 ml

Hristina prírodný šampón na podporu rastu vlasov 400 ml

Overený zákazník hristina Overený zákazník

Zakúpený v hristina

Konecne prirodny sampon bez skodlivych chemikalii. Je vela "prirodnych" samponov, ale zatial som nasla len tento, ze je skutocne prirodny. U mna tiez velke plus, ze dokonca miesto Sodium Lauryl Sulfate obsahuje mydlicu lekarsku, ktora vlasom neskodi tak ako Sodium Lauryl Sulfate. Mam velmi jemne vlasy a bezne sampony ich neskutocne nicia a zatazuju. Tento sampon zatial u mna vyhrava a urcite si kupim viac produktov, pretoze vidim, ze tie prirodne produkty funguju bez "vedlajsich" skodlivych ucinkov. Dlho mi trvalo najst skutocne kvalitny prirodny sampon a teraz som ho nasla.

Apivita Oily Dandruff Shampoo 250 ml

Zakúpený v BarberServis.sk

zatial som spokojný

• Kvalita
  • Vôňa

Účinnosť daného šampónu je naozaj presne taká ako uvádzajú, už po prvom použití je vidieť rozdiel, vlas je vyživený a pôsobí zdravšie. Vôňa je naozaj nádherná a príjemná. Za seba môžem len odporučiť na 100% . Dizajn obalu je ako u všetkých výrobkov danej značky veľmi pekný.

• Konzistencia
  • Menšie balenie

Novy sampon pantene molecular bond repair je vhodny na velmi suche,lamave poškodené vlasy, rovne i kucerave . Vlasy po pouziti ostavaju hebke leskle a plne pruznosti. Vona samponu je velmi prijemna. Odporucam dlhodobe pouzivanie produktu . Balenie by mohlo byt vacsie

• Kvalita
  • Textúra
  • Efekt

Nový šampón Pantene MODECULAR BOND REPAIR je skvelá novinka, ktorá ľahko nahradí množstvo sér, ktoré si aplikujeme na vlasy. Už po prvom použití som videla perfektný efekt, ako keby som opúšťala kadernícky salón. Skvelá, jemná vôňa, textúra šampónu a v neposlednom rade luxusný dizajn obalu.

• Veľmi pekný obal
  • Príjemná jemná vôňa
  • Vlasy sú po umytí hydratované a jemné
  • Dobre pení
  • Po umytí vlasy krásne voňajú

Šampón zaujme už na prvý pohľad svojim pekným obalom. Hneď ma lákalo šampón otvoriť a ovoniať ho. Vôňa ma príjemne prekvapila. Je jemná a nevtieravá. Vlasy pekne voňajú aj po uschnutí. Vlasy sa mi zdajú hydratované a jemné. Určite si šampón kúpim znova a budem ho odporúčať aj známym .

Dermacol Hair Ritual Šampón proti lupinám 250 ml

Dermacol Hair Ritual Šampón proti lupinám 250 ml

Overený zákazník Dermacol Overený zákazník

Pridané: 26. januára 2024

Zakúpený v Dermacol

• Super sampon

Výborný šampón, nezanecháva fialové vlasy ako iné produkty, avšak robí presne to, čo má.

• Vlasy plné života
  • Príjemná vôna
  • Hebkosť
  • Dizajn
  • Jednoduché otváranie a zatváranie
  • Farebnosť
  • Obalenosť vlasov

Veľmi kvalitný šampón. Má krásnu vôňu. Ihneď si ho všetci zamilujú. Pekný dizajnov obal s výborným spôsobom otvárania zatváranie. Dodá vašim vlasom opateru. Každý vlas je po použití príjemné hebké, krásne lesklý a s príjemnou vôňou. Vlasy sú plné života a krásne sa lesknú.

Zobrazujem 441 - 460 zo 500 recenzií 1...21 22 [ 23 ] 24 25